![SwooshThin.jpg](https://static.wixstatic.com/media/db8f8f_15726265a9374e8a8b8c817b08ecba7a~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_217,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/SwooshThin.jpg)
![VPS Logo - NB.png](https://static.wixstatic.com/media/db8f8f_5afd13ee7b534ef58fac9f796b839625~mv2.png/v1/crop/x_0,y_0,w_351,h_359/fill/w_71,h_72,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/VPS%20Logo%20-%20NB.png)
Asculta
Muncește din greu.
Learn
Lead
Look after
Clubul de mic dejun
Oferim un club de mic dejun care funcționează de la ora 7:30 până la începutul zilei de școală. Copiii primesc pâine prăjită/cereale/băutură și o serie de activități pentru a începe ziua.
Clubul după școală
Copiii pot participa și după școală de la sfârșitul zilei de școală (sau după ce clubul lor extracurricular s-a terminat) până la ora 18:00. Copiii trebuie să fie ridicați până la ora 18:00, deoarece școala este închisă.
Până la ora 16:30, copiii sunt preluați de la intrarea Biroului Principal. După ora 16:30, copiii sunt adunați prin rampa de pe locul de joacă principal. Vă rugăm să folosiți soneria din partea dreaptă a ușilor de la Sala Nouă.
Pentru disponibilitate și pentru a rezerva un loc în oferta noastră completă, vă rugăm să contactați biroul școlii în primă instanță.