top of page
Хоча очне навчання для всіх студентів зараз відновлено, ми продовжуємо надавати наш пакет дистанційного навчання. У зв’язку з COVID-19 та його різними штамами, як школа, ми повинні бути готові забезпечити дистанційне навчання в разі закриття річної групи. Хоча ми робимо все, що в наших силах, щоб запобігти цьому, іноді цього не уникнути.
Вчителі налаштовуватимуть роботу за допомогою дистанційного навчання за допомогою Microsoft Teams. Кожна дитина в школі має доступ до Microsoft Teams і Office 365. Інформацію про вашу дитину можна отримати у класного керівника (використовуйте електронну адресу групи, щоб зв’язатися з учителями вашої дитини).
У випадку, якщо вашій сім’ї або вашій дитині потрібно самоізолюватися окремо від підказки про річну групу, доступ до роботи має здійснюватися через платформу Microsoft Teams. Робота встановлюється щодня через віджет завдань і дозволяє повертати роботу до школи для оцінювання через те саме програмне забезпечення. Паперові копії комплектів робіт доступні за попередньою домовленістю в офісі школи.
У нас є обмежена кількість пристроїв, які можна взяти в оренду, щоб отримати доступ до дистанційного навчання. Якщо вивимагати a пристрою, будь ласка, зверніться в офіс школи в першу чергу.
У рамках програми боротьби з COVID-19стратегія, Microsoft Teams можна використовувати для налаштування додаткової чи додаткової роботи. Це може мати форму «перевернутого навчання», дересурси and попередній діяльності будедоступний on Команди перед уроком.
Якщо у вас виникли проблеми з підключенням або апаратним забезпеченням, зверніться до школи за додатковою підтримкою.
Щоб отримати доступ до дистанційного навчання, скористайтеся наведеними нижче відеозаписами та супровідними документами.
Огляд Microsoft Teams
![](https://static.wixstatic.com/media/b1b6f2_0c7a6b4a173a4523b67a3e2967d097dbf000.jpg/v1/fill/w_108,h_60,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b1b6f2_0c7a6b4a173a4523b67a3e2967d097dbf000.jpg)
Доступ до Microsoft Teams
![](https://static.wixstatic.com/media/b1b6f2_77c584267cc348bfaa39bf81c4ed8f59f000.jpg/v1/fill/w_106,h_60,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b1b6f2_77c584267cc348bfaa39bf81c4ed8f59f000.jpg)
Пошук роботи (завдання)
![](https://static.wixstatic.com/media/b1b6f2_9abfba1347364d6781fb771f6a0987c5f000.jpg/v1/fill/w_108,h_60,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b1b6f2_9abfba1347364d6781fb771f6a0987c5f000.jpg)
Створення нового документа для подання роботи (Office 365)
![](https://static.wixstatic.com/media/b1b6f2_0f722ea58b3343f1af5b4e178ea296d6f000.jpg/v1/fill/w_107,h_60,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b1b6f2_0f722ea58b3343f1af5b4e178ea296d6f000.jpg)
Здача роботи своїм викладачам
![](https://static.wixstatic.com/media/b1b6f2_b21fc34a969742049bf74a61b3cf9e21f000.jpg/v1/fill/w_107,h_60,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b1b6f2_b21fc34a969742049bf74a61b3cf9e21f000.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/b1b6f2_0990e300e58340de9b0fcc812426f867~mv2.jpg/v1/fill/w_106,h_150,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b1b6f2_0990e300e58340de9b0fcc812426f867~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/b1b6f2_f6b9860ce2d044fc9bf33577e99d70d6~mv2.jpg/v1/fill/w_106,h_150,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b1b6f2_f6b9860ce2d044fc9bf33577e99d70d6~mv2.jpg)
bottom of page